Nilüfer / Bursa Telefon 0 (224) 909 21 51

Bursa yıldırım yapı dekorasyon olarak sizlere 10 yılı aşkın tecrübemiz uzman ekiplerimiz ve özel tasarımlarımızla hizmet vermekteyiz.

Evlerimiz bizler için en rahat olduğumuz, huzurlu olduğumuz yapılardır. Evlerimizde neden mutlu olmayalım ki? Hepimizin evleri uzun zaman geçtikten sonra yıpranmalar ve tesisat sıkıntıları yaşamaktayız. Her şeyin bir ömrü olduğu gibi evimizdeki eşyaların, dairemizin de belli bir ömrü vardır. Zamanla tadilata ihtiyaç duyulur ya da sıkıldınız değiştirmek isterseniz. Bursa yıldırım yapı dekorasyon sizlere bunları sağlamaktadır.

Bursa yıldırım yapı dekorasyon olarak sizlere;

Banyo yenilemesi; isterseniz sıfırdan yenileyebilir, isterseniz de belli yerlerini yenilete bilirsiniz.

Fayanslarınızın değişmesini ister misiniz?

Daha modern, daha şık hale getirmek için biz buradayız. Zengin ürün yelpazemiz ile kullanışsız ya da kullanımından memnun olmadığınız banyolarınızı daha fonksiyonel hale getirebiliriz. Gömme klozetler, duşa kabinler, yeni tarz seramik, duş tasarımları, banyo dolapları ya da özel tarzda banyo dolapları, suya dayanıklı boya ve duvar kağıtlarıyla Bursa yıldırım yapı dekorasyon ile hizmetinizdeyiz.

Salon yenilemesi; salonlarımız evlerimize geldiğimizde ayaklarımızı uzatıp derin nefes aldığımız, tv izlediğimiz, rahatladığımız yerlerdir. Salonlarınızı daha konforlu ve şık hale getirebilir. Sizler için salonlarınızı göz kamaştırıcı, gelenin hayran kalacağı atmosferde tasarlamak mümkün. Salonlarınıza dekoratif aynalar kullanıp daha geniş, şık, güzel bir ambiyans, duvarlarınızda tv ünitesinin olduğu kısımda İtalyan boya ve dekoratif boya uygulaması ile hareketlene bilir, eskimiş prizlerinizi değiştire bilir, asma tavan ve aydınlatmalarla yeni ortamlar tasarlamak istiyorsanız Bursa yıldırım yapı dekorasyon olarak hizmetinizdeyiz.

Mutfak yenilemesi; gündelik yaşamamızın ayrılmaz bir parçası olan mutfaklarımızdır. Bu alanın tadilat gereksinimi çok fazla olmaktadır, bunun sebebi ise su alan bölgelerden bir tanesidir, mutfağınızda karşılaşacağınız en ufak sorun bile sizin için büyük sorun olabilir. Mutfağınızdan sıkılmış, renlerden, aynı desenlerden bunalmış olabilirsiniz. En trend mutfak dolapları, granit tezgahlar ve dokunuşlar, tesisat yenilemesi, mutfak dolaplarını led aydınlatma, granit zeminler, yeni trend lavabolar, mutfağınızın kullanım alanını arttıracak dizayn da düzenlemeler için Bursa yıldırım dekorasyon hizmetinizdedir.

Balkon yenilemesi; balkonlar kentleşmede bize nefes aldıran yerlerdir. İster açık tarz da , ister kapalı cam balkon tarzında kullanabilir. Depolama alanı olan, yeri geldiğinde güzel bir bahçe olan balkonlarınızı yeniletmeniz de mümkündür.

İş yerlerinizin, ofislerinizin, bahçelerinizin, özel tasarım dolaplar, odalarınızı tasarlata bilirsiniz. Biz  Bursa yıldırım yapı dekorasyon olarak sizlerin arzu ettiği ve aklınıza gelebilecek her alanda çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz.

Sizler hayal edin, isteğin bizler Bursa yıldırım yapı dekorasyon olarak anahtar teslim, kalite ve güvenle gelin sizlerin hayallerini birlikte gerçekleştirelim.

 

 

 

DİĞER PROJELER

Anahtar Kelimeler

Bursa Yapı Dekorasyon

Bursa Mutfak Tadilatı

Bursa Banyo Tadilatı

Bursa Yapı Dekorasyon Firmaları

Bursa Ev Tadilatı
Bursa Nilufer Yapı Dekorasyon

Bursa Osmangazi Yapı Dekorasyon

Bursa Anahtar Teslim Ev Tadilatı

Bursa Tadilat Firması

Bursa Mutfak Dekorasyonu

Bursa Ev Dekorasyonu ve Tadilatı
Web Tasarım ve Programaya dair Tüm Hakları irfanozer.com tarafından korunmaktadır.
Ayrıca Hiza yapı Türkiyenin en iyi ücretsiz firma rehberi Sektör Dizini'ni desteklemektedir.
WhatsApp ile iletişime geç