Nilüfer / Bursa Telefon 0 (224) 909 21 51
Hiza yapının kurumsal sitesinde Bursa Mutfak Tadilatı hizmetini inceliyorsunuz.
Bursa Mutfak Tadilatı

Bursa Mutfak Tadilatı

Hiza Yapı Dekorasyon mutfak dekorasyonu ve tadilatında Bursa’nın önde gelen firmalarındandır. Küçük ya da büyük fark etmeksizin mutfaklarınızı en efektif şekilde değerlendirerek, günlük hayatınızın büyük bir kısmını geçirdiğiniz bu alanlarınızda sizlere en uygun, hayatınızı kolaylaştıracak ve keyifli hale getirecek tasarımları oluşturmak için çalışıyoruz.

Üç boyutlu mutfak çizimi yapıyoruz.

Hiza Yapı Dekorasyon mutfak tadilatı ve dekorasyonu yaparken, Üç boyutlu çizimlerimiz sayesinde mutfaklarınızda mükemmeli yakalamak artık çok daha kolay.  Mutfak dekorasyonunda sizlere sunmuş olduğumuz geniş malzeme yelpazesi sayesinde hem kaliteli hem de göz alıcı tasarımlar oluşturabilirsiniz. Özellikle mutfak dolaplarınızda yapacağınız tercih çok önemlidir. Mutfak dolapları göze ilk çarpan malzemelerdir. Şıklığının yanında kullanışlı ve uzun ömürlü olması, temizliğinin rahatlıkla yapılabilmesi çok önemlidir.

Kalite Standartlarımız

Hiza Yapı Dekorasyon olarak bizler mutfak dolaplarının gövdelerinde mdf, kapaklarda ise membran kapak, lake kapak, akrilik kapak, highglass kapak, melamin kapak modelleri kullanmaktayız. Her zevke uygun renk ve modelde kapak modelleri mevcut olup, burada tercih yapmada sizin beklenti ve zevkleriniz devreye girmektedir. Daha parlak bir mutfak isterseniz akrilik ve highglass kapak modelleri uygun olacaktır. Ya da daha dokulu kapaklar isterseniz membran ya da lake kapaklar sizin için daha uygun olacaktır. Burada renk seçimi de oldukça önemlidir. Açık renkler her zaman mutfağınızı daha ferah gösterecektir. Genel olarak bütün kapak modellerinin bakımı ve temizliği oldukça rahat olup, kullanmış olduğumuz hiçbir malzeme sağlık açısından risk oluşturmaz.

Bunun devamında tezgah ve eviye seçimi de mutfak tadilatının en önemli detaylarından bir diğeridir. Tezgah çeşitlerinde granit tezgah, kuvars tezgah dediğimiz Çimstone ve mermerit tezgah çeşitleri bulunmaktadır. Granit ve kuvars tezgahlar doğal malzemelerden elde edildiklerinden en sağlıklı tezgahlardandır. Mermerit tezgah ise polimerlerle zenginleştirilmiş kompozit bir malzeme olduğundan granit ve kuvars kadar güvenli değil fakat daha ekonomik bir üründür.

Daha rahat seçim yapabilmeniz için çok fazla çeşit sağlıyoruz.

Hiza yapı bursa mutfak tadilatı hizmetlerinde daha rahat seçim yapabilmeniz için çok fazla çeşit sağlamaktadır. Bütün tezgah çeşitlerinde de bolca renk ve desen çeşitleri mevcuttur. Devamında ise tezgah arasında tercih edeceğiniz malzemeye karar vermelisiniz. Küçük bir detay gibi görünse de buradaki uyumu da yakalamak gerekir. Tezgah arası seramik, cam uygulaması ya da tezgahın devamı niteliğinde aynı malzemeyi kullanabilirsiniz. Bu alanda da yine geniş ürün yelpazesi mevcuttur.

Dekorasyon fikirlerinize uyum sağlayacak dekoratif seramikler ya da devamı olarak kullandığınız granit ya da kuvars mutfağınıza ayrı bir şıklık katacaktır. Son olarak mutfak zemininde tercih edeceğiniz seramiklerde mutfak dekorasyonunuzda bütünü oluşturacaktır.

Hiza Yapı sağlıgınızı korur ve kollar.

Bursa'da Mutfak tadilatı ve dekorasyonu işlemlerimizde kullandığımız bütün ürünler sağlık standartlarına uygun olup, tehlike arz etmemektedir. Bursa Hiza Yapı Dekorasyon olarak bizleri seçip, birlikte tasarladığımız mutfaklarınızda uzun yıllar boyunca sağlıkla ve keyifle vakit geçireceğinizin teminatını verebiliriz. Bizleri tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız.

Ücretsiz Keşif


Ücretsiz Keşif ve Uygun Fiyatlarımızla Telefonlarınızı Bekliyoruz.
0 (532) 694 75 87

Anahtar Kelimeler

Bursa Yapı Dekorasyon

Bursa Mutfak Tadilatı

Bursa Banyo Tadilatı

Bursa Yapı Dekorasyon Firmaları

Bursa Ev Tadilatı
Bursa Nilufer Yapı Dekorasyon

Bursa Osmangazi Yapı Dekorasyon

Bursa Anahtar Teslim Ev Tadilatı

Bursa Tadilat Firması

Bursa Mutfak Dekorasyonu

Bursa Ev Dekorasyonu ve Tadilatı
Web Tasarım ve Programaya dair Tüm Hakları irfanozer.com tarafından korunmaktadır.
Ayrıca Hiza yapı Türkiyenin en iyi ücretsiz firma rehberi Sektör Dizini'ni desteklemektedir.
WhatsApp ile iletişime geç