Çalışma alanlarını genişlettiğimiz salonumuzda kadınlar için ayrılmış bölümde duş alanları ve lavaboları yeniden imal edildi. Kullanım yoğunluğunun fazla olduğu bu alanlarda kaymayı engellemek için mat yüzeyli seramik kullanıldı. Salonumuzun belirli alanlarında modern ve spor tarzda dekoratif boya çalışmaları yapılarak ortama hareketlilik katıldı. Diğer alanlarda ise siyah renk tercih edilerek salonun konseptine uygun alanlar oluşturuldu. Işıklandırma detaylarının da arttırıldığı salonumuz daha ferah bir mekan haline geldi. Ortamın havalandırma sistemi de iyileştirilerek kullanıcılar için en sağlıklı koşullar oluşturuldu. 
   Bursa, Nilüfer Konak Mahallesinde tadilatını ve dekorasyonunu tamamladığımız XFit Spor Salonumuz tüm kullanıcılarına ve salon sahini Ufuk Bey'e hayırlı olsun. Sizler de Bursa Hiza Yapı Dekorasyon'a gelin yaşam alanlarınızı birlikte güzelleştirelim. 
 
Anahtar Kelimeler:

Bursa yapı dekorasyon

Bursa dekoratif boya 

Bursa seramik uygulamaları 

 
 

DİĞER PROJELER

aksesuarlari hiza alci alcipan anasayfa asma banyo baskili boya cam cati cozumler dekorasyon dekoratif demir dusakabin duvar fayans firmamiz guvenlik hakkimizda hayalinizi isitma isleri kapi klozet merdiven mermerit modelleri odasi oluk panel pencere projeler pvc sauna seramik sistemleri size somine su sunuyoruz tesisati teslim urunleri uygulama vestiyer vitrifiye-armatur yapi yerden