Bursa, Özlüce Çınar Pastanesi'nin Dekorasyon İşlemi Tamamlandı. hakkında

   Bursa, Özlüce'de Çınar Pastanesi'nin yapı dekorasyon işlemlerini tamamladık. Zeminde mekanı daha aydınlık ve ferah gösterecek, ayrıcada hijyeniklik ve kullanım açısından da en uygun malzeme olan seramik kaplama tercih edildi. Yer yer seramik kaplamların arasında farklılık ve şıklık oluşturması için dekoratif seramik kaplama uygulaması yapıldı. Tavanlarda dekoratif asma tavan uygulaması, şerit led ve spot aydınlatma tercih edildi. Bölgesel olarak tavanda dekoratif ipek sıva uygulaması yapılarak mekana farklılık katıldı. Duvarlarda da bölgesel olarak dekoratif taş kaplama uygulaması yapıldı. Dekorasyon konseptine uygun olarak boyama ve renklendirme işlemleri tamamlanarak, modern ve şık bir ortam oluşturuldu. Yine dekorasyona uygun olarak soğutma dolapları da dekoratif şekilde tercih edildi. 

   Bahçe kısmında ise hava koşullarından etkilenmemek için, hem pratik hem de dekoratif açıdan da şık duran tente pergela tercih edildi. Bahçe kısmında da zeminde seramik kaplama kullanıldı. Ortama enerji ve sıcaklık katması için mobilyalarda kırmızı tonları tercih edildi. 

   Bursa Hiza Yapı Dekorasyon tarafından dekorasyon işlemleri tamamlanan pastanemiz halkımıza hayırlı olsun. 

 

Anahtar Kelimeler:

Bursa yapı dekorasyon
Bursa seramik kaplama
Bursa dekoratif seramik
Bursa asma tavan 
Bursa elektrik ve aydınlatma uygulamaları 
Bursa dekoratif sıva
Bursa mobilya ustası 
Bursa dekoratif taş kaplama

 

 

 

   

DİĞER PROJELER

aksesuarlari hiza alci alcipan anasayfa asma banyo baskili boya cam cati cozumler dekorasyon dekoratif demir dusakabin duvar fayans firmamiz guvenlik hakkimizda hayalinizi isitma isleri kapi klozet merdiven mermerit modelleri odasi oluk panel pencere projeler pvc sauna seramik sistemleri size somine su sunuyoruz tesisati teslim urunleri uygulama vestiyer vitrifiye-armatur yapi yerden