Bursa, Kayapa'da mutfak dekorasyonunun Hiza Yapı Dekorasyon tarafından tamamlandığı mutfağımız ev sahibi Habibe Hanım'a teslim edildi. Country tarzı dekorasyonun uygulandığı mutfakta beyaz lake dolaplar tercih edildi. Tezgah arasında dekoratif seramik kaplama uygulaması yapıldı. Böylelikle ortama hem hareket hem de renk katılmış olundu. Dekorasyon da bütünlüğü yakalamak adına tavanda konsepte uygun dekoratif alçı pan asma tavan uygulamları ve spot aydınlatma ürünleri tercih edildi. Yine mutfak dolaplarının altına da aydınlatmayı desteklemek ve şıklık katmak için şerit led takıldı. Farklı tarz dekorasyonun tamamlandığı mutfağımız ev sahibine hayırlı olsun. İyi günlerde kullansınlar. 

   Mutfaklar yaşam alanlarımızın en yoğun kullanıldığı bölümleridir. İşlevsel, ergonomik ve şık mutfaklar kullanmak sizin de hakkınız. Bursa Hiza Yapı Dekorasyon ile mutfak dekorasyonunuzu birlikte tamamlayalım. 

 

Anahtar Kelimeler:

Bursa yapı dekorasyon

Bursa mutfak dekorasyonu 

Bursa seramik kaplama

Bursa alçı pan uygulamaları 

Bursa elektrik ve aydınlatma 

DİĞER PROJELER

aksesuarlari hiza alci alcipan anasayfa asma banyo baskili boya cam cati cozumler dekorasyon dekoratif demir dusakabin duvar fayans firmamiz guvenlik hakkimizda hayalinizi isitma isleri kapi klozet merdiven mermerit modelleri odasi oluk panel pencere projeler pvc sauna seramik sistemleri size somine su sunuyoruz tesisati teslim urunleri uygulama vestiyer vitrifiye-armatur yapi yerden