Yeni ofisimizde sizlere de showroom oluşturmak adına yaptığımız dekoratif boya uygulaması ve eskitme kapı uygulaması tamamlandı. Konseptimize uygun olacak şekilde doğal taş kaplama görünümlü dekoratrif boya uygulaması mekana daha şık ve farklı bir hava katmış oldu. Dekorasyonda mekanlardaki görünümleri daha öne çıkarmak için tercih edilen kontrast renk yakıştırmasına örnek olarak tercih ettiğimiz boncuk mavi üzerine eskitme efektleri verilen kapı dekoratif açıdan duvarla uyum sağlamış ve birbirini ön plana çıkarmış oldular. 

   Sizler de yaşam alanlarınıza her zevke uygun olarak imalatını yaptığımız dekoratif boya çalışmalarımız ile farklılık katmak istiyorsanız Bursa Hiza Yapı Dekorayon'u ziyaret edin. Daha farklı tarzlarda imal ettiğimiz diğer dekoratif boya uygulamalarımızı yerinde de görün. Burada beğendiğiniz ya da görselini bizimle paylaştığınız dekoratif boya çalışmalarını yaşam alanlarınıza uygulamaktan mutluluk duyacağız. 

 

Anahtar kelimeler:

Bursa yapı dekorasyon

Bursa dekoratif boya 

Bursa dekoratif boya uygulaması 

 

DİĞER PROJELER

aksesuarlari hiza alci alcipan anasayfa asma banyo baskili boya cam cati cozumler dekorasyon dekoratif demir dusakabin duvar fayans firmamiz guvenlik hakkimizda hayalinizi isitma isleri kapi klozet merdiven mermerit modelleri odasi oluk panel pencere projeler pvc sauna seramik sistemleri size somine su sunuyoruz tesisati teslim urunleri uygulama vestiyer vitrifiye-armatur yapi yerden