Bursa, Görükle'de Mutfak Dekorasyonu Tamamlandı hakkında

   Bursa, Görükle'de yeni mutfakları ev sahiplerine teslim edildi. Mutfak dekorasyonunun detaylarına baktığımızda; üstte beyaz akrilik kapaklar, alt kısımda ise siyah akrilik kapaklar, Çimstone tezgah, tezgah arasında görsel efekt detaylı cam uygulaması, alçıpan asma tavan ve şerit led aydınlatma uygulaması, mutfağı daha efektif kullanmak adına bar masa, duvarlarda dekoratif raf ve dekoratif duvar kağıdı uygulaması tercih edildi. 

   Akrilik kapaklar temizliği en kolay olan malzemelrdir. Parlak yüzeyi sayesinde mekana ferahlık katar. Tezgah arası cam uygulaması ise hem hijyeniklik hem de görsel açıdan en avantajlı ve tercih edilir uygulamalardandır. Ayrıca tezgah arası cam uygulaması ekonomikte bir uygulamadır. 

   Mutfaklar uzun saaatler geçirdiğimiz mekanlar olduğundan konfor, şıklık ve işlevsellik çok önemlidir. Sizler de Bursa Hiza Yapı Dekorasyon'a gelin hayallerinizdeki mutfağı birlikte yapalım.

 

Anahtar Kelimeler:

Bursa yapı dekorasyon
Bursa mutfak dekorasyonu
Bursa tezgah arası cam 
Bursa alçıpan uygulamaları
Bursa elektrik ve aydınlatma

 

 

DİĞER PROJELER

aksesuarlari hiza alci alcipan anasayfa asma banyo baskili boya cam cati cozumler dekorasyon dekoratif demir dusakabin duvar fayans firmamiz guvenlik hakkimizda hayalinizi isitma isleri kapi klozet merdiven mermerit modelleri odasi oluk panel pencere projeler pvc sauna seramik sistemleri size somine su sunuyoruz tesisati teslim urunleri uygulama vestiyer vitrifiye-armatur yapi yerden