HİZMETLER

Elektrik Uygulamaları

Elektrik Uygulamaları

Elektrik ve aydınlatma hayatımızın vazgeçilmezlerinden  .Her alanda kullanılıyor artık.
Elektrik tesisatları doğru altyapı ve doğru akım elemanları ve kaliteli ürünler kullanılmadığı zaman faydaları zarara maddi hasarlara ve maalesef can kaybına neden olur.
Mekanlarınızı hem konforlu hem de güvenli hale getirmek için bizimle iletişime geçin…
Binanızın, evinizin, ofisinizin yada işyerinizin tüm tesisat aydınlatma proje ve taahhüt işleri işinin ehli ustalarımızla kaliteli ve verilen süre içinde yapılarak hızla teslim ediyoruz.
Ayrıca mekanlarınıza göre özel aydınlatma ürünleri tasarlanıp yerine montajı da sağlanmaktadır. Unutmayın doğru aydınlatma mekanınıza çok şey katar. Aydınlatmanın vaz geçilmezi artık led ürünleridir . Hem enerji olarak daha tasarruflu hem de çok daha güvenli ve verimlidir.
Hiza yapı özel tasarım ve projeleri ile tamda aradığınız yer.

 

 

aksesuarlari hiza alci alcipan anasayfa asma banyo baskili boya cam cati cozumler dekorasyon dekoratif demir dusakabin duvar fayans firmamiz guvenlik hakkimizda hayalinizi isitma isleri kapi klozet merdiven mermerit modelleri odasi oluk panel pencere projeler pvc sauna seramik sistemleri size somine su sunuyoruz tesisati teslim urunleri uygulama vestiyer vitrifiye-armatur yapi yerden